Grafické studio Brno

… připravíme Vám grafické návrhy, které Vám přinesou užitek. Zaměřujeme se na to, aby výsledný produkt splnil svůj účel. Klademe důraz na jednoduchost, přehlednost a sdělnost. Ochotně Vám poradíme a vytvoříme produkt přesně pro Vás. Zajistíme Vám servis od návrhu až po dopravu.

… připravíme Vám podklady pro veškeré tiskové techniky. Výsledkem naší práce jsou konečná tisková data, filmy nebo tiskové desky, které předáme Vám, popřípadě přímo tiskárně, se kterou můžeme operativně řešit případné doplňující dotazy.

… vytvoříme webové stránky pro každého dle Vašich požadavků. Dbáme na to, aby Vaše stránky plnily co nejlépe svůj účel, byly uživatelsky přívětivé, přehledné a originální. Inovujeme Vaše stávající stránky. Provedeme optimalizaci pro internetové vyhledávače. Průběžně provádíme správu obsahu Vašich webových stránek.

… vytiskneme i v malém počtu vizitky, poštovní obálky, dopisní papíry, formuláře, sazebníky, věstníky, dodací listy, faktury, bloky, svatebka, novoročenky, pozvánky, samolepící etikety, visačky, jídelní a nápojové lístky, kapesní, stolní a nástěnné kalendáře, knihy, časopisy, katalogy, brožury, příručky, návody, ceníky, letáky, plakáty.

01-promo-azurova02-promo-purpurova03-promo-zluta04-promo-cerna05-promo-color

27

let
zkušeností

Komplexní služby v oblasti reklamy a tisku

Příprava grafiky pro veškeré tiskové techniky

O nás


Vážení zákazníci, vítejte na našich stránkách.

Jsme profesionální rodinné grafické a prepress studio se sídlem v Brně, s více jak dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oblasti předtiskové přípravy pro veškeré tiskové technologie. Specializujeme se na grafické návrhy, design tiskovin, sazbu, zlom textu a webové stránky. Naším hlavním cílem je Vám nabídnout originální a zajímavé návrhy, které Vám přinesou užitek. Klademe důraz na vysokou kvalitu zpracování, spolehlivost a osobní přístup.

Našimi klienty jsou nejen tuzemské firmy, ale i zákazníci ze Slovenska, Rakouska či Polska. Žádná zakázka není pro nás malá. Vážíme si všech zákazníků, kteří se na nás obrátí.

Zajistíme Vám servis od návrhu až po dopravu výsledného produktu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Tradice • Kvalita • Spolehlivost

Napište nám

Pokud obrázek nemůžete přečíst klikněte zde pro jeho změnu.
Captcha

Kontaktní informace

PrePrint Studio, Veronika Kudláčková

Svatopluka Čecha 1607/40, 612 00 BRNO

IČ: 057 40 681, DIČ: CZ9554204209

+420 602 856 567

[protected], [protected]

www.preprint.cz

Pondělí – Pátek: 7 – 16 hodin

Příjem zakázek

Pondělí – Pátek: 7 – 12 hodin

Odborná konzultace

Odborná konzultace

Krátké dodací lhůty

Krátké dodací lhůty

Doručení až k Vám

Doručení až k Vám